Ostatnie realizacje
INFINITI Q50
Powiksz
Zobacz wicej
MAZDA 6 SEDAN 2014 CAŁKOWITA ZMIANA KOLORU
Powiksz
Zobacz wicej
Szybki kontakt
Grunwaldzka 117
85-241 Bydgoszcz
autofoliebydgoszcz@wp.pl
tel: (0-52) 552 49 95
tel: (0-52) 322 40 66
kom: 601 95 96 87
gg: 40474261
Folie okienne - specyfikacja
Autofolie
FOLIE PRZECIWSŁONECZNE - WEWNĘTRZNE

Folie lustrzane (efekt lustra wytwarzany jest po stronie większego natężenia światła), stosowane jako typowe folie przeciwsłoneczne w biurach, sklepach, mieszkaniach itp., najbardziej skuteczne folie do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, po złałożeniu folii w czasie upalnych dni temperatura pomieszczenia spada o kilka stopni natomiast zimą folia stanowi izolator termiczny( funkcja termoizolacyjna), odbijając nagromadzone wewnątrz ciepło od środka ; folie te występują w 3 stopniach przyciemnienia:

Autofolie M20 - srebrny
Autofolie M30 - srebrny
Autofolie M50 – srebrny

Folie przeciwsłoneczne dające miły i przytulny klimat dzięki kolorom: brązu, złotego, niebieskiego, zieleni, szarego od zewnątrz, a od wewnątrz posiadają kolor srebrny; często stosowane, aby dopasować kolor szyb do koloru fasady budynku:

Autofolie M10B - BRONZE/SILVER – brąz/srebrny
Autofolie M15GL - GOLD/SILVER - złoty/srebrny
Autofolie M15BL - BLUE/SILVER - niebieski/srebrny
Autofolie M10GN - GREEN/SILVER - zielony/srebrny
Autofolie M15G - GREY/SILVER - szary/srebrny
Autofolie UV1 PROTECTION - bezbarwna folia redukująca 99,5% promieni UV


Folie lustrzane dające efekt „lustra weneckiego”, idealne do stworzenia efektu braku wglądu do pomieszczenia z jednej strony pod warunkiem, że z obu stron jest taki sam poziom światła

Autofolie R10G - SILVER/GREY PS HC - granatowe lustro weneckie
Autofolie R8 S/B - SILVER/BLACK PS HC - czarne lustro weneckie- NOWOŚĆ!!!

FOLIE PRZECIWSŁONECZNE- ZEWNĘTRZNE

Folie te stosuje się, gdy występują szyby termiczne, nisko emisyjne, a między szybami w oknie zespolonym jest argon. Dzięki specjalnym właściwościom, można je montować na zewnętrznej stronie szyby- są odporne na warunki atmosferyczne. Skuteczność ich jest większa od folii wewnętrznych ze wzgędu na to, iż promienie słoneczne( w tym ciepło) odbijane są na zewnątrz jeszcze prze dotarciem do szyby. Folie te stosuje się także na szybach okien do których nie ma dostępu od środka np. naświetla dachowe.

Autofolie M20 XT - SILVER 20 EXTERIOR PS HC - srebrny
Autofolie M35 XT - SILVER 35 EXTERIOR PS HC - srebrny
Autofolie M10B XT - BRONZE/SILVER 10 EXTERIOR PS - brąz/srebrny


Folie o kolorze szaro-brązowym odporne na warunki atmosferyczne, można je również stosować na szybach barwionych, nisko emisyjnych z argonem pomiędzy szybami, idealne do montażu w starym budownictwie ze względu na minimalną zmianę kolorystyczną fasady.

Autofolie NICKEL 20 EXTERIOR PS HC - szary refleks
Autofolie NICKEL 40 EXTERIOR PS HC - szary refleks


Folie przeciwsłoneczne, prawie niewidoczne od środka i od zewnątrz ( przepuszczalność śiatła widzialnego 72%). redukcja przy tak jasnych foliach 60,2% promieni podczerwonych IR

AutofolieSUPER CLEAR IR 70 PS HC


FOLIE MATOWE

Folie matowe( folie mleczne) pomagają uzyskać efekt mrożonego szkła tym samym powodując, że powierzchnie szklane stają sią nieprzezroczyste. Przepuszczając 70% światła nie powodują niekorzystnego zaciemniania wnątrz. Rozproszenie światła uzyskane dzięki zastosowaniu folii matowej wpływa korzystnie na równomierne oświetlenie pomieszczeń. Jest to szczególnie doceniane w obiektach, gdzie kontrola oświetlenia i komfort użytkowania jest szczególnie ważny (szpitale, sale gimnastyczne, obiekty widowiskowe). Zapewniają poczucie intymności, co przyczynia się również do szerokiego zastosowania tych folii w łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych.

Autofolie Z 200 - WHITE MATTE PS – biały mat
Autofolie MZ 200 - SILVER MATTE PS – srebrny mat, folia matowa rozpraszająca obraz z jednej strony i dająca efekt srebrnego lustra z drugiej strony
Autofolie MB 200 - BRONZE MATTE PS - brązowy mat, folia matowa rozpraszająca obraz o kolorze brązowym
Autofolie MG 200 - GREY MATTE PS - szary mat, folia matowa rozpraszająca obraz o kolorze szarym
Autofolie BLACK OUT - czarny mat, folia dekoracyjna całkowicie zaciemniająca pomieszczenie o kolorze czarnym
Autofolie WHITE OUT - mleczny mat, folia całkowicie zaciemniająca pomieszczenie o kolorze mlecznym


FOLIE DEKORACYJNE

Folie dekoracyjne, rozpraszające obraz, świetnie nadające się na ścianki działowe szklane, na szyby w oknach zewnętrznych( jeżli chcemy uzyskać ograniczenie wglądu do środka), na szyby w ustronnych miejscach tupu ubikacja lub magazynek( do którego nie chcemy, aby ktoś zaglądał).Poprzez zamontowanie folii DOTS LINES(paski kropkowane) uzyskujemy efekt braku wględu przez szybę, imituje ona efekt folii ONE WAY VISION. Z kolei poprzez montaż folii SHADE LINES uzyskujemy rozproszenie obrazu, widzianego za szybą.

Autofolie LINES 1,8 cm - cienkie paski
Autofolie LINES 3,5 cm - grube paski
Autofolie PANE 4,3 X 4,3 cm – kratki
Autofolie DOTS LINES - paski kropkowane
Autofolie SHADE LINES - paski cieniowane
Autofolie i wiele innych wzorów

Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ

FOLIE OCHRONNE I ANTYWŁAMANIOWE

Folie te mogą znacząco zmniejszyćurazy i uszkodzenia, spowodowane odłamkami szkła, zatrzymując skruszone szkło w całości, odrzucają do 99% niszczących promieni UV, zmniejszając możliwość blaknięcia mebli, tkanin oraz obić, jednocześnie zapewniajączysty optycznie i wolny od zniekształceń widok, posiadają warstwę odporna na zarysowania, tworzą ”tarczę ochronną” przed eksplozjami, zniechęcają do włamań.

Autofolie SMC 4
SAFETY 4 MIL PS HC - 135 um

Autofolie SMC 4 SILVER 20
SAFETY 4 MIL SILVER 20 PS HC- 135 um

Autofolie SMC 8
SAFETY 8 MIL PS HC- 260 um

Autofolie SMC 12
SAFETY12 MIL PS HC- 360 um

FOLIE NA POLIWĘGLAN

Jest to folia z refleksem srebrnym posiadająca specjalną strukturę. Folia ta posiada podobną rozszerzalnść do poliwęglanu (nie pęka jak inne zwykłe folie okienne) , dlatego też idealnie nadaje się jako ochrona przed energię słoneczną. Cechuje się bardzo dobrymi parametrami pochłaniania promieni słonecznych – 80% redukcji ciepła !!!
Zastosowanie : świetliki, naświetla, wyłazy dachowe, pasma świetlne, ogrody zimowe, zadaszenia na stacjach benzynowych, dachy z poliwęglanu, itd.

Autofolie PREMIUM POLYCARBONATE SILVER 20 na poliwęglan
Wstecz


Auto Folie | Wszystkie prawa zastrzeżone